zagłębie sosnowiec - jagiellonia białystok

Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok: Kursy, zapowiedź, typy na mecz

Zagłębie Sosnowiec  – Jagiellonia Białystok to mecz, w którym tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Faworytem są podopieczni Ireneusza Mamrota, ale naszym zdaniem gospodarze “tanio skóry nie sprzedadzą”. 

Po zmianie trenera Zagłębie nabrało wiatru w żagle. Beniaminek rozprawił się 3:1 z Miedzią Legnica i zremisował 2:2 na wyjeździe z Wisłą Kraków. Jagiellonia natomiast pokonała 2:1 będącą w świetnej formie Pogoń Szczecin i zremisowała z Legią Warszawa. Piłkarze z Podlasia grali także z GKS Katowice w Pucharze Polski gdzie dopiero w końcówce dogrywki rozstrzygnęli o losach awansu.

Over, over, over

Zarówno Zagłębie Sosnowiec jak i Jagiellonia to mocno overowe drużyny. W meczach z udziałem Zagłębia pada średnio 3,62 gola, natomiast w przypadku Jagiellonii współczynnik ten wynosi 2,69.

Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok. Statystyki

Zagłębie strzelało przynajmniej jednego gola w 9 ostatnich meczach

Tylko w dwóch kolejkach w meczach Zagłębia Sosnowiec w Ekstraklasie w tym sezonie nie wystąpił BTTS

Jagiellonia traciła przynajmniej jednego gola w ostatnich dziewięciu spotkaniach ligowych

Jagiellonia strzeliła gola w każdym dotychczasowym meczu ligowym w tym sezonie

Jagiellonia nie przegrała na wyjeździe od 5 spotkań

Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok. Kursy

Zagłębie – 3,30

remis – 3,45

Jagiellonia – 2,16

Zagłębie Sosnowiec – Jagiellonia Białystok. Typy

Naszym zdaniem obstawienie Jagiellonii “na czysto” to spore ryzyko. Zagłębie jest mocne u siebie a pod wodzą nowego trenera wiedzie mu się lepiej. Gra beniaminka wygląda na bardziej zorganizowaną. W dodatku z dobrej strony w meczu z Wisłą Kraków pokazał się napastnik Cristovao, który skompletował dublet. Naszym zdaniem dzisiejszego wieczora nie zabraknie bramek i idziemy w tym kierunku. Warto zwrócić uwagę, że Ireneusz Mamrot nie będzie mógł skorzystać z Ivana Runje. Ten środkowy obrońca jest jednym z najważniejszych piłkarzy Jagiellonii i  gwarantuje tej drużynie spokój w tyłach. Brak podstawowego stopera w meczu z ofensywnie grającym Zagłębiem przemawia na korzyść naszych propozycji.

Obydwie drużyny nie będą kalkulować. W przypadku wygranej Sosnowiec opuści strefę spadkową natomiast Jagiellonia zbliży się na jeden punkt do liderującej Lechii Gdańsk.

BTTS – 1,66

BTTS/over 2,5 gola – 2.05

over 2,5 gola – 1.68

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *