liga narodów typy

Węgry – Estonia: Zapowiedź, kursy, typy

Węgry – Estonia. W spotkaniu Ligi C UEFA Ligi Narodów Węgry na własnym terenie podejmą Estonię. W przypadku wygranej i porażki Greków z Finlandią Madziarzy mogą wskoczyć na drugie miejsce w tabeli. W poprzednim spotkaniu pomiędzy Węgrami i Estończykami nieoczekiwanie padł wysoki remis 3:3.

Naszym zdaniem tym razem to się nie powtórzy. Węgry mają lepszych piłkarzy i przed swoimi kibicami nie powinni dać dojść do głosu słabszym rywalom z Estonii. Estończycy ostatnią wyjazdową wygraną zanotowali w listopadzie ubiegłego roku kiedy to pokonali 1:0 Republikę Vanuatu. Tak. My też musieliśmy użyć Wikipedii przy pisaniu tej analizy.

Węgrom daleko jest do bycia europejską potęgą ale ostatnie dwa spotkania z Estonią u siebie zakończyły się wynikami 5:0 i 5:1. Naszym zdaniem Madziarzy wykorzystają fakt, że ich rywal jest o klasę słabszy i na własnym boisku spokojnie sobie z nim poradzą walcząc o drugie miejsce w grupie.

Węgry – Estonia. Kursy

Węgry – 1,40

Remis – 4,40

Estonia – 8,90

Estończycy nie zachowali czystego konta od sześciu spotkań.

Chociaż Węgry kiepsko radzą sobie w ofensywie w meczach z wyżej notowanymi rywalami to nie mieli problemów żeby wbić Estonii trzy bramki na wyjeździe.

Węgry – Estonia. Typy na mecz:

1/ kurs – 1.40

1/over 1,5 gola – kurs 1,80

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *