liga narodów typy

Kupon Dnia na niedzielną Ligę Narodów!

Kupon triple na niedzielne mecze Ligi Narodów. Znaleźliśmy dla was trzy zakłady o stosunkowo niskich kursach, jednak uważamy, że złożone w całość mają sporą szansę na powodzenie. 

Grecja – Estonia

Naszym zdaniem murowanym faworytem do zwycięstwa jest Grecja. W przypadku przegranej Finów z Węgrami Grecy mogą wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli. Naszym zdaniem nie powinni mieć problemów z pokonaniem słabo prezentującej się Estonii. Grecy wyjdą najsilniejszym składem, natomiast w kadrze Estonii zabraknie kapitana Ragnara Klavana, Mattiasa Kaita i Sergeia Mosnikova. Grecy w ostatnich czterech meczach u siebie stracili tylko jednego gola.

Typ: 1 – kurs 1.34

San Marino – Białoruś

San Marino kilka dni temu przegrało z Mołdawią 0:1. Była to pierwsza porażka tej sympatycznej drużyny różnicą mniejszą niż dwóch goli od 2016 roku. Białoruś będzie chciała wygrać wysoko aby przypieczętować awans do wyższej dywizji. Naszym zdaniem Białorusini są murowanym faworytem i powinni z łatwością poradzić sobie z San Marino. W ostatnim starciu pomiędzy tymi dwoma zespołami nasi wschodni sąsiedzi wygrali 5:0.

Typ:

2 handicap -1 – kurs 1,30

Irlandia Północna – Austria

Kto tam niby ma strzelać? Dwie bardzo toporne drużyny bez szans na nic. Co by się nie wydarzyło, to Austriacy zakończą na drugim miejscu, a Irlandczycy na 3. Ostatnie 6 spotkań Austrii na wyjeździe aż pięciokrotnie kończyło się liczbą bramek mniejszą niż 2,5. W ostatnich dziesięciu meczach tylko dwukrotnie przekroczona została linia 3,5. Spodziewamy się paździerzowego spotkania bez większej historii.

Typ:

under 3,5 gola – kurs 1,21

Kupon na niedzielną Ligę Narodów:

Grecja – Estonia 1 – kurs 1,34

San Marino – Białoruś 2 handicap -1 – kurs 1,30

Irlandia Północna – Austria – under 3,5 gola – kurs 1,21

AKO: 2.11

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *