tottenham - chelsea typy

Tottenham – PSV: Zapowiedź, typy, statystyki

Tottenham – PSV. Mecz 4 kolejki Ligi Mistrzów zapowiada się pasjonująco biorąc pod uwagę rywalizację grupy B. Dla drużyn mierzących się dziś w stolicy Anglii można mówić o ostatniej szansie. Jeżeli którakolwiek z drużyn chce liczyć się jeszcze w walce o awans do 1/8 LM będzie musiała dziś zdecydowanie wygrać i liczyć na prawdziwy cud w spotkaniu z Interem oraz FC Barceloną.

“Koguty” w swojej lidze zajmują wysoką czwartą lokatę, jednak ich sytuacja w LM mocno skomplikowała się po porażce z Interem 2:1, ponieważ jasnym było, że w kolejnym spotkaniu o punkty będzie ciężko. Na domiar złego Wyspiarze nie poradzili sobie w starciu z doskonale dysponowanym w tym sezonie PSV remisując 2:2.

Karta ma się odwrócić w spotkaniu rewanżowym rozgrywanym na Wembley i zgodnie z naszą ewaluacją twierdzimy, że wygrana gospodarzy jest wielce prawdopodobna.
PSV to silna drużyna na swoim lokalnym podwórku, ale w Europie skład, którym dysponują wydaje się być wystarczający co najwyżej na fazę pucharową LE.

Nie oznacza to jednak, że są chłopcami do bicia, ponieważ celem zarówno trenera Marka van Bommela jak i jego podopiecznych jest zawsze zwycięstwo.

Tottenham – PSV. Statystyki

• Ostatni mecz na terytorium brytyjskim wygrało PSV 0:1 po golu Jeffersona Farfana w roku 2008.
• “Koguty” nie wygrały w LM od 5 spotkań.
• PSV nie wygrało żadnego z ostatnich 10 spotkań w LM. Ostatni raz triumfowały w tych rozgrywkach w pojedynczym meczu w grudniu 2015 roku w starciu z CSKA Moskwa (2:1).
• Żaden z ostatnich 10 meczów z udziałem drużyny Tottenhamu w roli gospodarza nie zakończył się remisem.
• Harry Kane zdobywa średnio 0.85 gola na mecz w LM – 11 bramek w 13 spotkaniach co daje mu miejsce u góry hierarchii napastników występujących w tych rozgrywkach.

Tottenham – PSV. Nasze Typy

Wygrana Tottenhamu, padną więcej niż 1.5 bramki (1/+1.5) – Kurs 1.52
Harry Kane zdobędzie bramkę – Kurs 1.5

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *