schalke - galatasaray

Schalke – Galtasaray: Zapowiedź, typy, statystyki

Schalke – Galatasaray. Staramy się stawiać na tworzenie alternatywnych propozycji, dlatego zdecydowaliśmy się na analizę trochę mniej medialnego meczu niż większość spotkań tej kolejki LM.

Wicemistrz Niemiec z sezonu 2017/2018 zmierzy się na własnym stadionie z zeszłorocznym mistrzem tureckiej Super Lig. Obecnie Schalke znajduje się w poważnych tarapatach, ponieważ zajmuje odległe 14 miejsce w swojej lidze! Turcy natomiast piastują pozycję wicelidera pośród swoich krajowych rywali, jednak wyraźnie złapali zadyszkę, ponieważ nie wygrali równo od miesiąca (Zdobyli zaledwie 2 punkty w 3 meczach).

Jak powszechnie wiadomo rozgrywki w europejskich pucharach często tworzą rozbieżność pod kątem wyników na arenie międzynarodowej, a krajowym podwórkiem. Nie inaczej jest w przypadku niemieckiej drużyny. W tym sezonie LM trafili oni do grupy D, która wydaje się jedną z najbardziej wyrównanych pośród całej stawki. Tym bardziej sporym osiągnięciem wydają się 3 mecze bez porażki (1 zwycięstwo i dwa remisy).

Galatasaray radzi sobie trochę gorzej niż w swojej rodzimej lidze. Ciężko jest jednoznacznie ocenić ich osiągnięcia w LM, ponieważ ich wyniki są mocno zróżnicowane (1wygrana, 1 remis, 1 porażka). Atutem Turków wydaje się gra na własnym boisku, gdzie wyniki są satysfakcjonujące, jednak to bolączka tej drużyny od wielu sezonów o czym piszemy w statystykach.

Schalke – Galtasaray. Statystyki:

Galatasaray nie wygrało na wyjeździe od 03.2013 roku!

Pośród ostatnich 12 wyjazdowych spotkań w LM zespół z Turcji 2 razy zremisował i 10 razy przegrał
Galatasaray tracił przynajmniej jedną bramkę w każdym z ostatnich 24 spotkań w LM. Ostatni raz czyste konto zachowali w meczu z Lokomotiwem Moskwa – 09.2002 roku Schalke ostatnie 11 z 13 bramek u siebie w LM zdobywało w drugiej połowie spotkań.

Schalke w Bundeslidze zdobyło zaledwie 8 goli w tym sezonie (3 najgorszy wynik)
W tej edycji LM Galatasaray na wyjeździe nie zdobył ani jednego gola 20-letni Amerykanin Weston McKennie miał udział w zdobyciu wszystkich bramek swojej drużyny w tej edycji LM (Schalke zdobyło 2 bramki).

Schalke – Galatasaray. Nasze typy:

Wygrana Schalke (1 drużyna) – kurs 1.56

Mniej niż 3.5 gola w meczu ( liczba bramek -3.5) – kurs 1.31

1. połowa liczba goli mniej niż 1.5 (-1.5) – kurs 1.38

Połowa z większą ilością goli 2 – kurs 2.15

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *