Raków – Chojniczanka: Zapowiedź, typy, kursy

Raków – Chojniczanka. Piątkowy mecz w 1. Lidze. Rozpędzeni gospodarze na własnym stadionie podejmą zespół środka tabeli. 

Czytając ten artykuł dowiesz się:

  • Jakie są kursy na mecz Raków – Chojniczanka
  • Jakie są statystyki obydwu zespołów
  • Co warto postawić na mecz Raków – Chojniczanka

Raków jest niepokonany od 18 spotkań kiedy to na początku sierpnia przegrał 1:0 na wyjeździe w Chojnicach. Od tego czasu podopieczni Marka Papszuna zdominowali całkowicie rozgrywki i świetnie spisali się w Pucharze Polski gdzie udało im się wyeliminować poznańskiego Lecha. Raków ma osiem punktów przewagi nad drugim w tabeli ŁKS. Łodzianie rozegrali jednak mecz mniej.

Chojniczanka w ostatnich tygodniach znajduje się w kryzysie. Team z Północy w ostatnich dziesięciu meczach wygrał tylko dwukrotnie.

Raków – Chojniczanka. Statystyki

Raków strzelił przynajmniej jednego gola w każdym z meczów u siebie.

Raków jest niepokonany u siebie od czternastu spotkań.

Chojniczanka strzela 72% bramek w meczach u siebie.

Raków – Chojniczanka. Kursy

Raków – 1.60

Remis – 3.90

Chojniczanka – 5.10

Raków – Chojniczanka. Typy na mecz

Nie będziemy szukać kwadratowych jaj i po prostu liczymy na wygraną Rakowa. Zawodnicy z Częstochowy grają najlepszą piłkę w lidze i nie zanosi się na to aby mieli nagle stracić punkty z grającą przeciętnie Chojniczanką. Wielu myślało, że Raków straci punkty w poprzedniej kolejce z GKS Jastrzębie ze względu na wynik 1:2 do przerwy. W drugich trzech kwadransach lider tabeli zaaplikował jeszcze trzy gole i wygrał 5:1.

Nasze typy na ten mecz to wygrana Rakowa. Warto spróbować postawić na to, że gospodarze zdobędą przynajmniej dwa gole. W ostatnich czterech ligowych potyczkach Raków Częstochowa strzelił w sumie szesnaście bramek co daje średnią 4 bramek na mecz!

Raków nie może pozwolić sobie na odpuszczanie spotkań, ponieważ jeśli ŁKS wygra zaległe spotkanie to będzie miał tylko pięć “oczek” straty. Zawodnicy Papszuna zdają sobie z tego sprawę i na pewno nie zamierzają odpuszczać. Na pewno w piątkowy wieczór na swoim kuponie warto mieć jakiś typ na gospodarzy tego meczu.

Raków wygra – 1.60

Raków over 1,5 gola – 1.80

(zdjęcie główne pochodzi ze strony rksrakow.pl)
Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *