Leicester – Everton. Przynajmniej po jednej sztuce

Leicester – Everton. Analiza.

Jednym z ciekawszych spotkań tej kolejki Premier League bez wątpienia jest mecz Leicester z Evertonem. W tym meczu spodziewamy się bramek.

Obydwa zespoły wyglądają w trwającym sezonie bardzo solidnie. Ciężko wytypować końcowy rezultat meczu, ponieważ obydwa zespoły mają podobne cele i podobny potencjał. Dlatego w tym pojedynku “idziemy w gole”. Naszą propozycją jest BTTS.

W poprzedniej kolejce Everton rozbił Fulham 3:0, natomiast “Lisy” wygrały 2:0 z Newcastle United. W dobrej formie w ekipie gospodarzy jest Maddison, który wyrasta powoli na objawienie sezonu. W ekipie gości liczymy na Richarlisona, który po powrocie po zawieszeniu nieźle zagrał z Fulham, ale nie wpisał się na listę strzelców.

Leicester City – Everton. Historia spotkań.

Obydwa zespoły mierzyły się stukrotnie. 37 razy wygrał Everton. 33 razy lepsze okazało się Leicester. Zespoły podzieliły się punktami 30-krotnie.

Leicester City – Everton. Typy na mecz

Everton jak dotąd gra nieźle, ale wygrał tylko dwa ligowe mecze. Liecester także gra w kratkę. Spodziewamy się otwartego spotkania i proponujemy postawić, że obydwie drużyny strzelą gola po kursie 1,71.

Leicester City u siebie jest silnym zespołem, natomiast Everton pod wodzą trenera Silvy udowadnia, że potrafi strzelać, ale nie do końca opanował sztukę skutecznej gry w destrukcji.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *