kh toruń - orlik opole

Kupon Dnia: Hokejowy piątek!

Mamy dla Was bardzo ciekawy dubelek na piątkowy wieczór. Nie zaglądamy na piłkarskie boiska a na polskie hale, gdzie rozgrywane będą mecze Polskiej Hokej Ligi.

Cracovia – MH Automatyka.

“Pasy” powoli wychodzą z kryzysu. W przypadku wygranej mogą wskoczyć na piąte miejsce. Automatyka traci aż 11 oczek do pierwszej szóstki i w ostatnim meczu przegrała na własnym lodzie z Cracovią 5:1. Cracovia jest po prostu lepszym zespołem, co udowodniła w poprzednim spotkaniu z Automatyką. Naszym zdaniem “Pasy” wykorzystają atut własnego lodowiska i poradzą sobie z zespołem z Gdańska.

1 – kurs 1.45

Unia Oświęcim – Orlik Opole.

Unia jest w gazie. Oświęcimianie notują serię 4 wygranych z rzędu a kilka dni temu rozbili na wyjeździe Orlika 8:2! Pokazali, że są różnica klas pomiędzy obydwoma ekipami jest spora i po wejściu w zasadniczą fazę sezonu gdzie nie można gubić punktów zaczęli grać jak z nut.

8:2, 6:2, 4:2, 12:1 to ostatnie wygrane Unii. Gospodarze tracą do pierwszej szóstki tylko 4 punkty i powinni bez problemów poradzić sobie z Orlikiem. Takie mecze po prostu muszą wygrywać.

1 – 1.40

KUPON na piątek:

Naszym zdaniem to dwie pewne propozycje na piątek z Polską Hokej Ligą. Jeżeli nie zadziałają czynniki pozasportowe to ten kupon AKO nie ma prawa nie wejść!

Unia Oświęcim – Orlik Opole 1 – 1.40

Cracovia – MH Automatyka 1 – 1.45

AKO: 2.03

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *