jak ograć bukmachera

Jak ograć bukmachera? 7 sposobów, które ułatwią zarabianie

Jak ograć bukmachera? To pytanie zadają sobie setki graczy na całym świecie. Ludzie testują różne systemy, granie progresją, granie singli lub zakładów akumulowanych, a nikt jeszcze nie wpadł na jeden prosty sposób jak zrobić sobie z zakładów drugą pensję.

Jeden prosty sposób po prostu nie istnieje.

Przedstawiamy wam kilka wskazówek na to w jaki sposób bawić się w zakłady bukmacherskie tak aby nie zbankrutować w pierwszym tygodniu naszej przygody z obstawianiem.

Jak ograć bukmachera – poradnik

Zarządzaj swoim budżetem

To najważniejsze. Jeżeli zarabiasz 2500 zł, a na grę przeznaczasz 2000 to w szybki sposób możesz stracić pieniądze na życie. Najważniejsze to ustalić sobie limit tygodniowy/miesięczny na grę i rygorystycznie go przestrzegać. Tylko w ten sposób będziesz mógł monitorować i kontrolować swoją grę.

Oglądaj dużo piłki

Jak ograć bukmachera? Nie da się zrobić tego bez oglądania spotkań. Nie każemy ci codziennie siedzieć przed TV i oglądać wszystkich spotkań jakie tylko są transmitowane. Ważne, żebyś był na bieżąco i wiedział co może zaoferować dana drużyna. Jeżeli oglądasz mecze to nie polegasz tylko na opiniach ekspertów z takiej strony jak na przykład ta.

Szukaj porad w internecie 

Zawsze staraj się dokładnie przeanalizować dane wydarzenie. Warto sprawdzić ostatnie mecze bezpośrednie, kontuzje jakie są w zespołach lub zawieszenia. Może w jednej z drużyn zmienił się trener i zadziała słynny “efekt nowej miotły”? Nie będziesz wiedział tego jeżeli nie będziesz na bieżąco i będziesz obstawiał jedynie po nazwach zespołów.

Nie daj się ponieść emocjom

Staraj się nie obstawiać spotkań swojej ulubionej drużyny. Zastanawiając się jak ograć bukmachera zważ na to, że możesz przeszacować umiejętności piłkarzy swojego teamu. Obstawiając mecze swojej ulubionej drużyny czy też reprezentacji Polski zazwyczaj kierujemy się sercem a nie rozumiem. To nie może przynieść długofalowej korzyści.

Zakłady specjalne

Kiedy już odkryjesz, że u bukmachera można postawić coś więcej niż tylko wygraną, remis lub przegraną świat będzie zdecydowanie lepszy! Spróbuj zagrać rzuty rożne, over kartek czy zakład łamany.

Jak ograć bukmachera? Sprawdzaj statystyki

Do gry na rzuty rożne itp warto sprawdzać statystyki. Nie kieruj się tylko nazwą zespołu lub jego ostatnią formą. Sprawdź ile rzutów rożnych na mecz zdobywa jeden z zespołów na który chcesz postawić albo ile kartek padło w ostatnim pojedynku obydwu drużyn. Dokładnie przeanalizuj formę oraz sytuację kadrową w zespołach, na których mecz chcesz postawić swoje pieniądze.

Nie graj taśm

Nasza ostatnia rada. Jeżeli chcesz ograć bukmachera nie umieszczaj więcej niż trzech zdarzeń na kuponie. Miałeś rachunek prawdopodobieństwa w szkole? Jeśli tak to wiesz, że większe prawdopodobieństwo jednego błędu jest w kuponie z dziesięcioma zdarzeniami niż w kuponie single. Dlatego skup się na lidze, którą najbardziej lubisz. Oglądaj mecze i analizuj co może się wydarzyć. Jeżeli zostaniesz ekspertem od danej ligi to na pewno łatwiej przyjdzie ci zarobić dodatkowe pieniądze ze względu na fakt, że będzie wiedział co na bieżąco dzieje się w klubach i kto jest w jakiej formie. Na pewno lepiej być ekspertem od jednej ligi i postawić 2-3 mecze z całej kolejki niż wrzucić an jeden kupon dwadzieścia spotkań z ośmiu różnych lig i 5 różnych sportów.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *