Huragan Morąg – Arka Gdynia i Piast – Legia. Typujemy Puchar Polski

Huragan Morąg – Arka Gdynia oraz Piast Gliwice – Legia Warszawa to dwa spotkania, z których zakłady mają utworzyć zwycięską kombinację na naszym kuponie na wtorkowe mecze Pucharu Polski. 

Huragan Morąg – Arka Gdynia

Trzecioligowiec niespodziewanie odprawił z kwitkiem Zagłębie Lubin i awansował do 1/16 finału Pucharu Polski. W Lubinie do tej pory podobno śpiewają piosenkę Akcentu i nucął pod nosem “jak do tego doszło nie wiem…”.

Pech sprawił, że dzielny Huragan Morąg na swojej dalszej drodze trafił na Arkę Gdynia, która Puchar Polski traktuje bardzo poważnie. W ostatnich dwóch finałach tych rozgrywek klub z Trójmiasta meldował się w finale. Tak ma być i teraz.

Arka znajduje się w dobrej formie. Podopieczni Zbigniewa Smółki w ostatnich tygodniach imponowali formą, ale przegrali derby z Lechią Gdańsk. Huragan natomiast zajmuje trzynaste miejsce w 3. lidze (czyli tak naprawdę czwartej) i w ostatnich pięciu meczach trzykrotnie przegrał, raz wygrał i raz zremisował.

Naszym zdaniem Arka Gdynia spokojnie awansuje do kolejnej rundy. Tutaj w przypadku meczu Pucharowego Arkowcy nie muszą jechać na drugi koniec Polski dlatego nie będą mogli tłumaczyć się zmęczeniem podróżą, ponieważ do Morąga mają zaledwie 174 kilometry.

Huragan Morąg – Arka Gdynia

Typ: Wygrana Arki / kurs 1,40

Piast Gliwice – Legia Warszawa

Drugim meczem, który zamierzamy wykorzystać do ogrania buka we wtorkowy wieczór jest mecz Piasta z Legią. Obydwie drużyny w weekend zremisowały swoje mecze 1:1. Legia podzieliła się punktami z Jagiellonią, natomiast Piast urwał punkty Wiśle Płock. Podopieczni Fornalika mieli mniej szczęścia niż “Legioniści”. Piast zremisował po strzeleniu sobie samobója w doliczonym czasie gry. Legia natomiast wyrównała w końcówce.

Naszym zdaniem Legia Warszawa awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski. “Wojskowi” nie mogą pozwolić sobie na odpadnięcie na tak wczesnym etapie rozgrywek. Doskonale znamy podejście wielu eksttraklasowych klubów do gry w Pucharze. Naszym zdaniem Piast nie musi wyjść na mecz nastawiony na awans za wszelką cenę. Legia natomiast musi awansować.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami Legia pewnie wygrała w Gliwicach 3:1.

Piast Gliwice – Legia Warszawa

Typ: Awans Legii

Kupon na wtorkowy Puchar Polski:

Huragan Morąg – Arka Gdynia: 2 / kurs 1,40

Piast Gliwice – Legia Warszawa: awans Legii / kurs 1,61

AKO: 2,25

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *