GRECJA - FINLANDIA TYPY

Grecja – Finalndia: Zapowiedź, statystyki, kursy

Grecja – Finlandia. Grecy jak przystało na reprezentację tego kraju mają fenomenalną obronę. Cóż z tego kiedy do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu w swojej grupie muszą wygrać nadchodzące spotkanie z Finami.

Z całą stanowczością można stwierdzić, że liga grecka zapewnia swojej reprezentacji graczy obytych na międzynarodowym poziomie, jednak w dalszym ciągu nie jest to klasa światowa. Nie zmienia to faktu, że w porównaniu z graczami Finlandii zawodnicy z południa Europy powinni wyglądać jak biblijni Goliat i Dawid. Problem tkwi w tym, że Finlandia od startu rozgrywek Ligi Narodów spisuje się fenomenalnie. Zdobyli 12 punktów w 4 spotkaniach, nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

Popis swoich umiejętności dali chociażby w październiku w Helsinkach, gdzie wygrali 2:0 ze swoimi dzisiejszymi rywalami.

Jasnym jest natomiast, że jeśli Grecja chce utrzymać swoje drugie miejsce w grupie bez obaw o wynik meczu rozgrywanego pomiędzy Węgrami, a Estonią musi po prostu wygrać swoje spotkanie.

Grecja – Finlandia. Statystyki:

Teemu Pukki napastnik reprezentacji Finlandii strzelił 3 z 5 goli swojej reprezentacji w tych rozgrywkach.

Wartość rynkowa drużyny Grecji jest o 90 milionów euro wyższa niż ekipy z północy

Grecy stracili w ostatnich 7 meczach 6 bramek.

Rekordowe zwycięstwo w historii meczów swojej reprezentacji Grecja odniosła nad drużyną Finlandii (8:1) w roku 1978 podczas meczu eliminacji do ME.

Uważamy, że mimo swoich problemów reprezentację Grecji stać na to, żeby wygrać z dużo niżej notowanym rywalem. Każda dobra seria kiedyś się kończy i w przypadku Finlandii typujemy, że miejsce i czas na kres dobrego okresu przypadnie właśnie na spotkanie 15.11.2018 w Grecji.

Grecja – Finlandia. Typy na mecz.

Grecja wygra spotkanie (1. drużyna) – Kurs 2.08

Typy dla osób lubiących ryzyko:

Grecja zdobędzie liczbę bramek większą niż 1.5 (1 drużyna liczba goli +1.5) – Kurs 2.56

Typy dla osób grających tylko na grubo:

Dokładny wynik 2:1 – Kurs 8.40

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *