Fantasy Ekstraklasa: Mniej oczywiste rozwiązania

Fantasy Ekstraklasa, a dokładniej jej jesienna edycja w sezonie 2018/2019 powoli dobiega końca. Pozostało jeszcze sześć kolejek zabawy więc żarty się kończą. Teraz nie ma miejsca na błąd. Warto zwrócić uwagę na fakt, że organizatorzy zorganizowali ranking na ostatnich pięć kolejek. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda. 

W tym artykule przedstawiamy kilka transferów, które warto przeprowadzić przed startem 16. kolejki. Pod uwagę wzięliśmy zawodników, których posiadanie w konkursie nie przekracza 25%.

Fantasy Ekstraklasa – polecani z mniejszą popularnością

Sebastian Walukiewicz (21%, 0.60)  – MUST HAVE. Pogoń gra aktualnie najlepszą piłkę w Polsce. Walukiewicz kosztuje tylko 0,60 i ma zapewnione miejsce w podstawowej jedenastce. Jeżeli nie zadziała typowa logika Ekstraklasy to Szczecinianie powinni bez większych problemów poradzić sobie z beznadziejną Miedzią Legnica i nie powinni mieć większych problemów z zachowaniem czystego konta.

Kamil Drygas (7%, 2.10) – Niewielu managerów ma go w swoich kadrach. Uważamy, że to błąd. Drygas jest w bardzo dobrej formie, a rywalem Pogoni jest druga najgorsza defensywa w całej lidze.

Matej Pucko (1%, 2,00) – Jesteśmy zdziwieni tym jak mało managerów ma Słoweńca w swoich składach. Pucko strzelił gola z Zagłębiem Lubin i zanotował bezbarwny występ w spotkaniu z Piastem Gliwice. Wcześniej pokazał jednak, że ma umiejętności. W starciu z dziurawą defensywą Górnika Zabrze ma spore szanse na strzelenie gola lub chociażby zanotowanie asysty.

Z tych samych powodów polecamy kupić Elię Soriano (5%, 1.90).

Michal Papadopulos (11%, 1.90) – Czech nie strzelił gola od czterech kolejek. Z kim tu się przełamać jak nie z najgorszą defensywą w lidze. Piast podejdzie do meczu podrażniony porażką z Koroną Kielce, więc warto mieć w swoim składzie jakiegoś ofensywnego zawodnika tego zespołu.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *