cashout

Cashout – jak to działa?

Cashout – wielu z początkujących typerów zastanawia się na czym polega ta opcja. Postaramy się w prosty sposób wytłumaczyć na czym to wszystko polega w kolejnym z odcinków poradnika początkującego typera. 

Cashout to po prostu zamknięcie zakładu przed jego całkowitym rozliczeniem.

Cashout najczęściej obejmuje zakłady AKO, zakłady pojedyncze czy też zakłady Live. Najprościej wytłumaczyć to na przykładzie. Aby był on prostszy pominiemy w nim podatek.

Cashout – jak to działa?

Jacek stawia 100 złotych na wygraną Realu Madryt z Barceloną po kursie 2.00. W przypadku wygranej “Królewskich” może zarobić 100 zł “na czysto”.

Jest 70. minuta meczu i Real wygrywa 2:0. Bukmacher oferuje Jackowi zamknięcie zakładu już teraz i oferuje mu w zamian za to 170 złotych. Jacek nie chce się denerwować i zamyka zakład. Jest do przodu 70 złotych.

Jeżeli Jacek nie zamknąłby zakładu, a Barcelona by wyrównała to byłby 100 złotych w plecy. Jeżeli Real dociągnąłby prowadzenie to wówczas kupon Jacka zostałby rozliczony pozytywnie i zarobiłby on stówkę.

Kliknij w link i sprawdź w jaki sposób ograć bukmachera! 

Korzystając z opcji cashout możemy więc wypłacić wygraną jeszcze w czasie spotkania. Czasami bukmacherzy oferują wcześniejszą wypłatę, która jest nieco niższa od stawki. Wówczas warto skorzystać z tej opcji kiedy widzimy, że drużynie na którą postawiliśmy ewidentnie nie idzie i mamy okazję do odzyskania chociaż części z zainwestowanych pieniędzy.

Opcja ta więc pomaga zniwelować straty bądź wypłacić potrzebne pieniądze kiedy widzimy, że wynik, który do tej pory wydawał się pewny może ulec zmianie. Czasami lepiej jeść małymi garściami niż pełną łyżką.

Cashout w Polsce

W Polsce opcja wcześniejszej wypłaty różni się od tej zagranicznej. W naszym kraju bukmacherzy najczęściej oferują wypłatę tylko jeżeli możliwy cashout jest wyższy niż stawka. Rzadko spotyka się opcję wypłaty jeszcze przed zakończeniem spotkania. Wówczas często spotykamy się z opcją wcześniejszej wypłaty części wygranej kiedy np w kuponie składającym się z 6 zdarzeń “weszły” 4, a dwa jeszcze się nie rozpoczęły.

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *