Kupon dnia: Oferta nie rozpieszcza, ale mamy coś dla Was!

Poniedziałkowa oferta na piłkę nożną nas nie rozpieszcza. Ze względu na zbliżające się mecze Ligi Narodów UEFA najlepsze ligi już nie grają. Pomimo tego udało nam się przygotować coś do naszej sekcji Kupon Dnia!

W poszukiwaniu zysku udajemy się do Ligue 2 i 2. Bundesligi.

Stade Brest – AS Nancy

Gospodarze są w świetnej formie. Na własnym stadionie podejmą ostatnią drużynę w tabeli, która w trzynastu kolejkach strzeliła 4 gole i zdobyła 5 punktów. Fatalny bilans. Brest ma okazję wrócić do serii zwycięstw. Co prawda zremisowali dwa ostatnie mecze, ale wcześniej zanotowali aż 6 wygranych z rzędu. Różnica klas w obydwu zespołach jest zbyt duża aby Nancy mogło pomyśleć o zwycięstwie. Brest w przypadku wygranej będzie miał okazje na wskoczenie na fotel wicelidera i naszym zdaniem bez większych problemów ją wykorzysta.

Typ: 1/over 1,5 gola / kurs 1.80

VFL Bochum – SV Darmstadt

W drugiej Bundeslidze spotkanie sąsiadów z 11 i 12 miejsca tabeli. Naszym zdaniem obydwie drużyny mają podobny potencjał i możemy spodziewać się w tym pojedynku remisu i opcji BTTS. My jednak w celu podbicia kursu naszego kuponu na dziś obstawiamy powyżej 1,5 gola w tym spotkaniu po kursie 1,28. Bochum w meczach u siebie strzela średnio 1,8 gola na mecz natomiast Darmstadt traci 2,2 gola na mecz na wyjazdach. W ostatnich dwóch meczach z udziałem Bochum padło 10 goli, natomiast w dwóch ostatnich meczach Darmstadt padło 6 bramek.

Kupon Dnia 12.11.2018

Stade Brest – AS Nancy 1/over 1,5 gola – kurs 1.80

VFL Bochum – SV Darmstadt over 1,5 gola – kurs 1.28

AKO: 2.30!

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *