austria - bośnia i hercegowina

Austria – Bośnia i Hercegowina: Zapowiedź, typy, kursy

Austria – Bośnia i Hercegowina. W Lidze B Austriacy podejmą Bośnię i Hercegowinę. Na pewno nie jest to spotkanie, które rozpala kibiców na całym świecie ale bez wątpienia możemy znaleźć coś ciekawego do postawienia. 

Bukmacherzy za faworyta uznają gospodarzy. Sytuacja w grupie jest skomplikowana. Przewodzą Bośniacy, którzy wygrali trzy mecze i mają na swoim koncie 9 punktów. Druga w tabeli jest Austria z trzema oczkami na koncie i jednym meczem rozegranym mniej. Austriacy muszą zagrać jeszcze z Irlandią Północną, która jest w fatalnej formie.

Aby utrzymać pierwsze miejsce w grupie Bośniacy muszą przynajmniej zremisować w dzisiejszym spotkaniu. Austriacy także mają szanse na pierwsze miejsce ale aby do tego doszło muszą wygrać z Bośnią i Hercegowiną jednym lub dwoma golami oraz pokonać Irlandczyków.

Austria – Bośnia i Hercegowina. Kursy

Austria – 1.93

Remis – 3.50

Bośnia i Hercegowina – 4.1

Naszym zdaniem najlepszą opcją na to spotkanie jest postawienie, że w meczu padnie mniej niż 2,5 gola. W ostatnich dziesięciu meczach Austriaków under 2,5 wystąpił pięciokrotnie. W przypadku Bośni i Hercegowiny aż w 8 na 10 ostatnich spotkań padło mniej niż 3 bramki! Uważamy, że Bośniacy nastawią się defensywnie i będą zadowoleni z remisu. Mają naprawdę szczelną obronę i są w niezłej formie. Austria natomiast nie jest na pewno zespołem, o którym od razu pomyślimy słysząc o skutecznych napastnikach.

Obydwie drużyny mierzyły się ze sobą czterokrotnie i ani razu w meczu nie padło więcej niż 2,5 gola.

Austriacy aby utrzymać się w grupie potrzebują tylko remisu. W przypadku porażki w meczu z Bośniakami czeka ich bardzo nerwowe spotkanie na wyjeździe w Irlandii Północnej. Sądzimy, że może to być nudne spotkanie z małą ilością goli. Bośniacy bardzo dobrze grają w obronie i nie będą zmuszeni do atakowania. W austriackim zespole jest natomiast za mało kreatywnych zawodników. Co obstawiać u bukmachera? Przewidujemy remis lub niewysoką wygraną drużyny gospodarzy.

Austria – Bośnia i Hercegowina. Typy na mecz

Under 2,5 gola – kurs 1,85.

Kliknij i dołącz do naszej zamkniętej grupy dyskusyjnej dla typerów! 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *